نحوه خرید وسایل دست دوم از سایت هوچی

نحوه خرید وسایل دست دوم از سایت هوچی

خرید آنلاین وسایل دست دوم، در هزینه شما صرفه جویی می کند و همچنین می توانید از شهرهای دیگر نیز وسیله دست دوم مورد نیاز خود را به صورت آنلاین تهیه کنید.  متأسفانه ، بعضی از افراد سودجو هنگام فروش کالای دست دوم، به عنوان های مختلف کلاهبرداری می کنند. این کلاهبرداران می توانند هویت خود را پنهان کنند و افرادی را که به دنبال معاملات “شگفت انگیز” هستند مورد هدف قرار دهند یا آنها را با پیشنهادات حمل و نقل  “رایگان” دروغین فریب دهند. هنگام خرید وسایل دست دوم از طریق اینترنت ، کارشناسان توصیه می کنند تا حد امکان از سایت های معتبر خرید کنید.

فریب قیمت های بسیار پایین آگهی های اینترنتی ناشناخته را نخورید.

وقتی صحبت از خرید اینترنتی وسایل دست دوم می شود ، حتی در سایت هایی که حمایت از خریدار و فروشنده در آن انجام می شود ، مسئولیت آن تا حد زیادی به عهده شما است تا خود را در برابر کلاهبرداران محافظت کنید.  همیشه باید هنگام خرید از یک سایت فروش وسایل دست دوم دقت لازم را داشته باشید. در اینجا نکاتی برای محافظت از خود هنگام خرید وسایل دست دوم بصورت آنلاین آورده شده است که توجه شما را با آنها جلب میکنیم و توصیه می نماییم حتما راعیت فرمایید.

از سایت فروش لوازم دست دوم مطمئن خرید کنید

جالب است بدانید که رایج ترین کلاهبرداری در سایت های فروش کالای دست دوم و حراجی های آنلاین رخ می دهد. هدف کلاهبرداران تشویق شما برای انتقال سریع پول است. پس از پرداخت ، آنها ناپدید می شوند و هیچ کالایی برای شما باقی ارسال نمی گردد . پس بهتر است قبل از خرید یا فروش هر چیزی به صورت آنلاین ، بررسی پیشینه سایتی که می خواهید با آن معامله کنید، ضروری است. سابقه فروشنده و بازخورد سایر خریداران را بررسی کنید.

در صورت امکان به صورت حضوری کالا را ببینید

بهتر است حضوری کالای دست دوم را مشاهده و سپس معامله نمایید. هنگام خرید حضوری اجناس دست دوم، امکان کلاهبرداری کمتر است:

به عنوان یک خریدار ، می توانید قبل از پرداخت وجه ، محصول را بررسی کنید. به عنوان یک فروشنده ، می توانید پول  را همانجا وصول نمایید . اما در این مورد، هنگام ملاقات با یک غریبه ، همیشه اطمینان حاصل کنید که شخص دیگری در کنار شماست یا در یک مکان عمومی ملاقات کنید. هنگام ملاقات با کسی که نمی شناسید ، مقادیر زیادی پول نقد با خود نبرید.

همیشه از طریق وب سایت، پرداخت را انجام دهید

بسیاری از وب سایت های فروش وسایل دست دوم در صورت پرداخت از طریق سایت های آنها، اقدامات امنیتی داخلی برای محافظت از کاربران خود انجام داده اند. هنگام ارزیابی برنامه ها و وب سایت های فروش کالای دست دوم ، سیاست های حمایت از خریدار آنها را بخوانید. به این نکته دقت کنید که هنگام خرید اینترنتی، سایت های موثق از شما رمز دوم پویا درخواست می کنند. و اگر تنها از شما رمز دوم خواسته شد، این سایت معتبر نیست و به دنبال کلاهبرداری است.

نمایه کاربری فروشنده را ببینید.

در بیشتر وب سایت های فروش کالای دست دوم ، کاربران ملزم به ایجاد یک نمایه هستند. قبل از انجام معامله ، اطلاعات نمایه آن شخص را ارزیابی کنید. باید کامل باشد ، تمام قسمت ها آدرس دهی شده و یک عکس از کاربر وجود داشته باشد. بسیاری از سایت ها به مردم امکان می دهند درباره خریدار یا فروشنده نظر دهند.

از کالا و لوازم دست دوم عکس بخواهید

همچنین از فروشنده بخواهید مواردی را که ثابت می کند این عکس اخیراً گرفته شده است ، مانند قراردادن یک یادداشت کنار محصول که نام خود یا تاریخ روز را روی آن نوشته ، در عکس وارد کند. اگر آنها مایل نیستند یا نمی توانند درخواست شما را انجام دهند ، این معامله را انجام ندهید. هنگام خرید یک کالای عتیقه گران قیمت یا لوکس توصیه می شود که همیشه درخواست گواهی اصل بودن جنس و شماره سریال را بخواهید تا اطمینان حاصل کنید که همان کالای مورد نظر شماست.

سایت هوچی، هیچ گونه نقشی و یا سودی از طرفین معامله که در این سایت با هم آشنا شده اند را ندارد. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.